| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 1 |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 7200 Giri/min |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | Serial ATA III |
| Refurbished | Yes |
| Type | HDD |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 60 °C |
| Compatible products | Primergy RX350 S7 |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Hot-Plug support | Yes |
| Internal | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Fujitsu |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 834028-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 404701-001, 351126-001, 350964-B22, 356910-009
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: ST3500514NS
Marca: Seagate
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: MB2000EAMZF
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 6099-ACLM
Marca: Lenovo
Riferimento: W125834034
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: AG690BR, 454411-001, 454411-001, 422533
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99000204, 99000204
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle