| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 431958-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 641552-003
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 375861-B21B
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 537820-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99113111
Marca: Lenovo
Riferimento: J9F47A-RFB, 781265
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 858596-B21, 872489-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle