| Bytes per sector | 512n |
| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W129096395
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 606932
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W129153099
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle