| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Compatible products | D2500sb/ProLiant DL360 Gen10/ProLiant DL380 Gen10/ProLiant DL560 Gen10 |
| Storage drive adapter included | No |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Seagate
Riferimento: 818367-B21-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 785410-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 512116-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 512547-B21, SA146005I250, 418398-001, 432321-001, 507129-010, 62
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 737394-B21-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 418371-B21,430169-002, 512744-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 431933-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: AG691B-RFB
Marca: HP
Riferimento: 516814-B21, 516810-001,737571-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle