| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Riferimento: 656107-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 502689
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 614828-003
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Seagate
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 39R731640K118340K105990P132290P1
Marca: IBM
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 652749-B21 605832-002, 99101727
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle