| Component for | Disk array |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Compatible products | MSA 1040 SAN Storage, MSA 2040 SAN Storage |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 627195-001B
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W127224973
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 638521-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 657739-001, 99101836
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 627195-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W128265107
Marca: Cisco
Riferimento: 507631-003
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle