| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 4 |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 7200 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 65 °C |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 652589-B21, 606922
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 625140-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 960NX, PGHJG, 0400-21619-RFB, 99102825
Marca: DELL
Riferimento: 655710-S21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 512547-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 649327-002507613-002507616-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W125834418
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 286716-B22
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 737396-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle