| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD interface transfer rate | 3 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Compatible products | ProLiant DL160 G6, ProLiant ML350 G5, ProLiant DL785 G6 |
| Weight (imperial) | 1.6 lb |
| Quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Homepage | https://h10057.www1.hp.com/ecomcat/hpcatalog/specs/provisioner/99/492620-B21_link.htm |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 737396-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99107119
Marca: Seagate
Riferimento: 375872-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 693687-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 857644-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 832514-B21, 653954-001, 675324
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: ST3500413AS
Marca: Seagate
Riferimento: 759547-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle