| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: HUA721075KLA330
Marca: Seagate
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: J9F48A, 99106389
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 40K1043, 26K5698, 26K5701, 39R7348
Marca: Lenovo
Riferimento: 737298-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 599476-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 861594-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 866684
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle