| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 500 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 7200 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 787647-001-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 695503-008-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Ubiquiti
Riferimento: 443169-002
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: ST9300605SS
Marca: Seagate
Riferimento: 286714-B22, 289042-001, 404709-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 504015-003
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 507632-S21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0ST3600057SS-EQ-RFB
Marca: Dell
check_circle
check_circle