| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 72 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Chassis type | SFF |
| Internal | Yes |
| Mounting | Horizontal |
| Product colour | Multicolour |
| USB powered | No |
| USB required | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 508010-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 06P5776,90P1318,90P1321,32P0734,32P0736,90P1380,90P1383,40K1026
Marca: Lenovo
Marca: Seagate
Riferimento: 834028-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: AJ736AB-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 689287-004
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 507605-001-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 861686-B21, 677075
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle