| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 72 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 RPM |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Chassis type | SFF |
| Internal | Yes |
| Mounting | Horizontal |
| Product colour | Multicolour |
| USB powered | No |
| USB required | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 508010-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 870757-B21, 677468
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 628059-B21, 602714
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle