| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 870757-B21, 677468
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: P37664-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: AP872A
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle