Descrizione
600 GB 6G SAS 15K large form factor drive for the P2000 MSA Array System
Specifiche
Features
| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
Other features
| Compatible products | LaserJet P2000 |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Internal | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Black |
| USB powered | No |
Power
| Operating voltage | 5 / 12 V |
Vendor information
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Homepage | http://welcome.hp.com/country/us/en/prodserv/printer-computer-accessories.html |
| Warranty | 1 |
Dettagli del prodotto
AP860AR, AP860A, 428159
19 Articoli
imesso a nuovo
Scheda tecnica
- Plug-and-Play
- Yes
- Homepage
- http://welcome.hp.com/country/us/en/prodserv/printer-computer-accessories.html
- USB-betrieben
- No
- HDD-Geschwindigkeit
- 15000 RPM
- HDD-Größe
- 3.5 "
- HDD-Kapazität
- 600 GB
- Schnittstelle
- SAS
- Typ
- HDD
- Brand Name
- Hewlett Packard Enterprise
- Operating voltage
- 5 / 12 V
- Warranty
- 1
- Komponente für
- Server/workstation
- Datenübertragungsrate
- 6 Gbit/s
- Kompatible Produkte
- LaserJet P2000
- Intern
- Yes
- Produktfarbe
- Black
- Hot-swap
- Yes
Riferimenti Specifici
- ean13
- 5712505540299
- MPN
- AP860A-RFB