| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 36 GB |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | Ultra320 SCSI |
| Internal | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Product colour | Black/Silver |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | IBM |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 718291-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: VX-VS07-030-RFB
Marca: EMC
Riferimento: 785069-S2199106393
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 759208-B21, 99107489
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 597609-002
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 627114-002, 652611-B21, 99107551
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 286716-B22, 404708-001, 271837-010, 404670-002,360205-013,3RA384
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 781581-008
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W125834391
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 597609-003
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle