| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 36 GB |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 15000 RPM |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | Ultra320 SCSI |
| Internal | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Product colour | Black/Silver |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | IBM |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 821824
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 402525
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle