| Form factor | Slide |
| Key ring | Yes |
| Product colour | Blue/White |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 60 °C |
| Storage temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Quantity per pack | 3 pz |
| Capacity | 32 GB |
| Compatible operating systems | Mac OS: 10.3/Windows: 7, 8, 10 |
| Device interface | USB Type-A |
| Read speed | 75 MB/s |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Write speed | 30 MB/s |
| Fingerprint reader | No |
| Password protection | No |
| PIN-secured access | No |
| Brand Name | PNY |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Sandisk
Riferimento: SDCZ48-032G-U46B
Marca: Sandisk
Riferimento: W128256226
Marca: Sandisk
Riferimento: W129177034
Marca: Sandisk
Marca: Sandisk
Marca: Sandisk
Riferimento: W129180378
Marca: Sandisk
Riferimento: W128258713
Marca: Sandisk
check_circle
check_circle