| Adhesive type | Permanent |
| Format | Roll |
| Print technology | Direct thermal |
| Product colour | White |
| Quantity per box | 1600 pz |
| Labels per pack | 1600 pz |
| Labels per roll | 160 pz |
| Rolls per pack | 10 |
| Brand Name | Capture |
| Warranty | 1 |
| Core diameter | 4 cm |
| Label height | 25.1 cm |
| Label width | 10.4 cm |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Zebra
Marca: Star Micronics
Riferimento: 3006326
Marca: Capture
Riferimento: 10006995-2K
Marca: Zebra
Marca: Zebra
check_circle
check_circle