| Ear coupling | Supraaural |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Microphone frequency | 150 - 7000 Hz |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| Microphone type | Boom |
| Adjustable headband | Yes |
| Cable length | 1.5 m |
| Headset type | Binaural |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Volume control | Button |
| Wearing style | Head-band |
| Connectivity technology | Wired |
| USB connectivity | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Jabra
Marca: Yealink
Riferimento: W128299122
Marca: Philips
Riferimento: W128299135
Marca: Philips
check_circle
check_circle