| 3D | Yes |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Cable length | 40 m |
| Cable material | Fiber optic |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector contacts plating | Gold |
| Data transfer rate | 18 Gbit/s |
| Dolby technologies | Dolby TrueHD |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| HDMI version | 2.0 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Maximum resolution | 4096 x 2160 Pixel |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pz |
| RoHS compliance | Yes |
| Quantity | 1 |
| Brand Name | MicroConnect |
| Warranty | 25 |
| Cable diameter | 4.5 mm |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: MicroConnect
Riferimento: HDM1919C2, VMC-15MHD, HTC-100
Marca: MicroConnect
Marca: Aten
Marca: MicroConnect
Riferimento: HDMI-1020V
Marca: Microconnect
Marca: MicroConnect
Riferimento: IC-9105G, IC-31886, HDM19195V2.0, AK-330107-050-S, AK-330114-050
Marca: MicroConnect
Marca: MicroConnect
Marca: Cisco
Marca: MicroConnect
Riferimento: HDMI-1091-K, HDMI-1091
Marca: MicroConnect
Riferimento: 2UX03AA#ABB, AK-330107-010-S, HDM19191V2.0
Marca: MicroConnect
Marca: MicroConnect
check_circle
check_circle