| AWG wire size | 26/7 |
| Cable length | 0.5 m |
| Cable shielding | S/FTP (S-STP) |
| Cable standard | Cat6a |
| Certification | IEC 60332-1, IEC 60332-3, IEC 61034 |
| Conductor material | Copper |
| Conductor type | Stranded |
| Connector 1 | RJ-45 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Connector 2 gender | Male |
| Frequency | 500 MHz |
| Jacket material | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Product colour | Grey |
| UK Trade Tariff code | 85444210 |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Quantity | 1 |
| Package volume | 386.4 cm³ |
| Brand Name | Digitus |
| Warranty | 2 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: C36STPXC6AXX1B
Marca: PATCHBOX
Riferimento: UACC-CABLE-PATCH-OUTDOOR-C6A-15M-BK
Marca: Ubiquiti
Riferimento: TP-61UV, TP-60UV
Marca: Lanview
Riferimento: C60STPXC6AXX1W
Marca: PATCHBOX
Marca: Belden
Riferimento: UACC-CABLE-PATCH-OUTDOOR-C6A-5M-BK
Marca: Ubiquiti
Marca: Lanview
check_circle
check_circle