| Cable length | 1.2 m |
| Cable type | H05-VV-F3G |
| Conductor material | Copper |
| Connector 1 | C14 coupler |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | 2 x C13 coupler |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Female |
| Core size | 1.5 mm² |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Product colour | Black |
| RoHS compliance | Yes |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Input current | 10 A |
| Input voltage | 250 V |
| Maximum current | 10 A |
| Brand Name | MicroConnect |
| Warranty | 25 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 213350-011
Marca: MicroConnect
Marca: MicroConnect
Marca: PowerWalker
Marca: MicroConnect
Riferimento: 6003-0940, AK-440109-018-S, PXT101EUR, KALTKABEL
Marca: MicroConnect
Riferimento: 184642011, 184609311
Marca: MicroConnect
Marca: MicroConnect
Marca: Microconnect
check_circle
check_circle