CoreParts MBXAS-BA0325, 7,1 mm, 94,4 mm, 337 mm, 250 g, 7,1 mm, 94,4 mm
| Larghezza | 7,1 mm |
| Profondità | 94,4 mm |
| Altezza | 337 mm |
| Peso | 250 g |
| Larghezza imballo | 7,1 mm |
| Profondità imballo | 94,4 mm |
| Altezza imballo | 337 mm |
| Peso dell'imballo | 510 g |
Riferimento: FRU5B10W13961
Marca: Lenovo
Riferimento: L16C2PB2, L16L2PB1, L16L2PB2, L16L2PB3, L16M2PB1, L16M2PB3, L16S
Marca: CoreParts
Riferimento: AUX480NB, 0B200-02980200, C31N1803
Marca: CoreParts
Riferimento: 924843-42, 924843-421, 924960-855, BF04043XL, BF04XL, HSTNN-LB8C
Marca: CoreParts
Riferimento: FRU5B11A13107
Marca: Lenovo
Riferimento: 905175-271, 905175-2C1, AX020TX, HSTNN-DB7T, HSTNN-DB8T, L15188-
Marca: CoreParts
CoreParts MBXAS-BA0325, 7,1 mm, 94,4 mm, 337 mm, 250 g, 7,1 mm, 94,4 mm
check_circle
check_circle