| AC outlets quantity | 6 presa(e) AC |
| Built-in display | No |
| Cable length | 1.4 m |
| Connectivity technology | Wired |
| LED indicators | Yes |
| On/off button | Yes |
| Product colour | White |
| Surge protection | Yes |
| USB port | No |
| AC input voltage | 250 V |
| Maximum current | 18000 A |
| Maximum input power | 3680 W |
| Brand Name | Hama |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W128896389
Marca: Woodcessories
Riferimento: W129023980
Marca: DeepCool
Riferimento: W128275775
Marca: MediaRange
Marca: Case Logic
Riferimento: W129038271
Marca: Spigen
Marca: Integral
check_circle
check_circle