| Accepts padlock | Yes |
| Anti-theft function | Yes |
| Housing material | Steel |
| Product colour | Black |
| Distance to the wall (min) | 3.9 cm |
| Products per shipping (inner) case | 5 pz |
| Shipping (inner) case gross weight | 39400 g |
| Shipping (inner) case height | 23 cm |
| Shipping (inner) case length | 68 cm |
| Shipping (inner) case width | 50 cm |
| Maximum screen size | 110 " |
| Maximum VESA mount | 800 x 600 mm |
| Maximum weight capacity | 125 kg |
| Minimum screen size | 60 " |
| Minimum VESA mount | 200 x 300 mm |
| Mounting type | Wall |
| Number of displays supported | 1 |
| Panel mounting interface | 200 x 300/200 x 400/200 x 600/400 x 400/400 x 600/600 x 200/600 x 300/600 x 400/600 x 600/800 x 300/800 x 400/800 x 500/800 x 600 mm |
| Metal packaging weight | 4495 g |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Paper/cardboard packaging weight | 3200 g |
| Plastic packaging weight | 45 g |
| Brand Name | Multibrackets |
| Warranty | 1 |
| Depth (min) | 3.9 cm |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W128823529
Marca: Arctic
Riferimento: W129040406
Marca: Urban Armor Gear
Riferimento: W128442033
Marca: BakkerElkhuizen
Marca: Multibrackets
Riferimento: W128780623
Marca: Case Logic
Marca: Multibrackets
Marca: BakkerElkhuizen
Riferimento: W128291140
Marca: Canyon
check_circle
check_circle