| Driver unit | 9 mm |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Impedance | 16 Ω |
| Total Harmonic Distortion (THD) | 0.1 % |
| Microphone type | In-line |
| Eartips material | Gel |
| Cable colour | Black |
| Control type | Buttons |
| Control unit type | In-line control unit |
| Headset type | Binaural |
| International Protection (IP) code | IPX4 |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Sound pressure level (max) | 94 dB |
| Wearing style | In-ear |
| Connectivity technology | Wired |
| Lightning connector | Yes |
| Brand Name | Skullcandy |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W128901698
Marca: BakkerElkhuizen
Riferimento: SL-8702-BK
Marca: Speed-Link
Riferimento: 4100000120
Marca: Novoflex
Riferimento: W129019506
Marca: Brennenstuhl
Riferimento: W129021055
Marca: Belkin
Riferimento: CA-1H8-00M1WN-00
Marca: ThermalTake
Marca: Thrustmaster
check_circle
check_circle