| Battery size(s) | AAA |
| Battery voltage | 1.5 V |
| Heavy metals free | Cd (cadmium)/Hg (mercury)/Pb (lead) |
| Number of batteries included | 4 pz |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 54 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 75 % |
| Storage temperature (T-T) | 10 - 25 °C |
| Brand Name | Kodak |
| Warranty | 1 |
| Diameter | 1.05 cm |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W129042408
Marca: Fibaro
Marca: Multibrackets
Riferimento: ICY BOX-99111
Marca: ICY BOX
Riferimento: W128442029
Marca: BakkerElkhuizen
check_circle
check_circle