| Material | ABS/Stainless steel/Thermoplastic elastomer (TPE) |
| Maximum weight capacity | 0.907 kg |
| Mounting | 1/4" |
| Number of legs | 3 gamba/gambe |
| Product colour | Black |
| Purpose | Universal |
| Tripod thread | 1/4 " |
| Brand Name | Joby |
| Warranty | 1 |
| Height (max) | 21 cm |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: TICY1670
Marca: ICY BOX
Marca: Bang & Olufsen
Riferimento: W129040434
Marca: Urban Armor Gear
Riferimento: W129024127
Marca: Decoded
Riferimento: W128785450
Marca: Goodram
Marca: AeroCool
check_circle
check_circle