| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 65 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Supplementary power connectors | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 80 % |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 40 °C |
| Cables included | AC |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 6 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Asus
Riferimento: 0A001-00699800 0A001-01100400 0A001-01100800, 0A001-01100300, 0A
Marca: Asus
Riferimento: 0A001-00237500, 0A001-00236700
Marca: ASUS
Riferimento: 391172-001, 412786-001
Marca: HP
Marca: CipherLab
Marca: Asus
check_circle
check_circle