| Cooling type | Active |
| Number of fans | 1 ventola(e) |
| Product colour | Black/Silver |
| Compatible products | HP Proliant DL380 G7 / DL580 G7 |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Efficiency | 90 % |
| Total power | 1200 W |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 632911-001
Marca: HP
Riferimento: 511777-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 499249-001 503296-B21, 99001542
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W128105542
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 43X331294Y6668605010
Marca: IBM
Riferimento: W125857798
Marca: Juniper
Riferimento: 399771-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 865438-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle