| On/off switch | No |
| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Suitable for outdoor use | No |
| AC port type | C6 |
| Adjustable output voltage | Yes |
| Certification | CE |
| Detachable power connectors | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 110-230 V |
| Output current | 3.5 A |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power plug type | Type F |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| AC adapter weight | 175 g |
| Batteries included | No |
| Overload protection | Yes |
| Short circuit protection | Yes |
| Included power plug types | EU |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Connector(s) | USB-C |
| AC adapter output current | 3.5 A |
| Automatic output voltage adjustment | Yes |
| Input operation voltage (min) | 100 V |
| Plug 1 dimensions | USB-C mm |
| Power | 65 W |
| Power consumption (standby) | 0.21 W |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 18 Month(s) |
| Cable length | 1.2 m |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: ADP-65JH BB,04G2660031U0,04G2660047L1,04G266003162,04G266003163
Marca: ASUS
Riferimento: 391172-001, 403810-001, 519329-002, 534092-001, 608425-001, BT79
Marca: CoreParts
Riferimento: 239704-001, 384019-001, 402018-001, 417220-001, 585818-801, 5873
Marca: CoreParts
Riferimento: 40Y7700, 40Y7701,40Y7702,40Y7704, 92P1153, 92P1157, 42T5283
Marca: Lenovo
Riferimento: T6V87, 4X20M26256, 00HM663, P13YF, 2N7CD, 9XYTJ, C036Y, 492-BBVI
Marca: CoreParts
Marca: Asus
Marca: CoreParts
Riferimento: USB-C TO DELL ADAPTER
Marca: CoreParts
Riferimento: USB-C TO HP ADAPTER
Marca: CoreParts
Riferimento: USB-C TO DELL ADAPTER
Marca: CoreParts
Riferimento: USB-C TO HP ADAPTER
Marca: CoreParts
Riferimento: USB-C TO 5.5_2.5MM ADAPTER
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle