Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Detachable cable | No |
| Housing colour | Black |
| Housing material | Plastic |
| On/off switch | No |
| Product colour | Black |
| Certification | CE |
| Detachable power connectors | No |
| Input voltage | 12-24 V |
| Output current | 62 A |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power current type | DC1-to-DC2 |
| Power supply type | Auto |
| Purpose | Notebook |
| Supplementary power connectors | 1 |
| Batteries included | No |
| Overload protection | Yes |
| Short circuit protection | Yes |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Connector(s) | 7.4*5.0 |
| AC adapter output current | 4.6 A |
| Automatic output voltage adjustment | Yes |
| Plug 1 dimensions | 7.4*5.0 mm |
| Power | 90 W |
| Power consumption (standby) | 0.21 W |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 04G266008710, 0A001-00390000, 609946-001, 613159-001, 811594-003
Marca: CoreParts
Riferimento: 693717-001, 696694-001, 720987-800, 744862-800, 744892-001, 8458
Marca: CoreParts
Riferimento: RC2-00002
Marca: CoreParts
Riferimento: 0A001-00342300, 0A001-00342600
Marca: CoreParts
Riferimento: 710412-001, 854055-002, 854055-003, L25298-001, 709985-003, 7146
Marca: CoreParts
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle