| Housing colour | Black |
| On/off switch | No |
| Adjustable output voltage | No |
| Certification | CE |
| Compatibility | Toshiba |
| Detachable power connectors | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 110-230 V |
| Output power | 75 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Product colour | Black |
| Purpose | Notebook |
| Batteries included | No |
| Overload protection | Yes |
| Short circuit protection | Yes |
| Included power plug types | EU |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Connector(s) | 5.5*2.5 |
| AC adapter output current | 3.95 A |
| Automatic output voltage adjustment | Yes |
| Input operation voltage (min) | 100 V |
| Plug 1 dimensions | 5.5*2.5 mm |
| Power | 75 W |
| Power consumption (standby) | 0.21 W |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 01FR042, FRU5A10J75112, 834296
Marca: Lenovo
Marca: CoreParts
Riferimento: PA3743E-1AC, PA3743U-1ACA, PA3743E-1AC3, K000072910, K000072880
Marca: CoreParts
Riferimento: YD9W8
Marca: CoreParts
Riferimento: CF-AA5713A2G
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle