| Housing colour | Black |
| On/off switch | No |
| Product colour | Black |
| Certification | CE |
| Housing material | Plastic |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 110-230 V |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Batteries included | No |
| Overload protection | Yes |
| Short circuit protection | Yes |
| Included power plug types | EU |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Charger compatibility | Laptop |
| Charger type | Indoor |
| Compatibility | Zepto Znote 1120, 4040, 4050, 4100 |
| Connector(s) | 5.5*2.5 |
| Power source type | AC |
| AC adapter output current | 4.74 A |
| Automatic output voltage adjustment | Yes |
| Input operation voltage (min) | 100 V |
| Maximum output voltage | 19 V |
| Maximum power | 90 W |
| Plug 1 dimensions | 5.5*2.5 mm |
| Power | 90 W |
| Power consumption (standby) | 0.21 W |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 0DELL-HG5D1
Marca: Dell
Riferimento: PWRS-14000-148R
Marca: Zebra
Riferimento: 30021
Marca: MikroTik
Riferimento: R3K00A
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: CoreParts
Riferimento: 30-9000313PWRSPLY
Marca: Honeywell
Marca: MikroTik
check_circle
check_circle