Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Brand compatibility | DELL |
| Compatibility | Latitude 3400/Latitude 3500/Latitude 5289 2-in-1/Latitude 5300/Latitude 5300 2-In-1/Latitude 5300 2-in-1 Chrome/Latitude 5310/Latitude 5310 2-in-1/Latitude 5320 2-in-1/Latitude 5400/Latitude 5400 Chrome/Latitude 5401/Latitude 5410/Latitude 5411/Latitude 5420/Latitude 5421/Latitude 5500/Latitude 5501/Latitude 5510/Latitude 5511/Latitude 5520/Latitude 5521/Latitude 7300/Latitude 7310/Latitude 7320 2-in-1/Latitude 7389 2-in-1/Latitude 7390 2-in-1/Latitude 7400/Latitude 7400 2-In-1/Latitude 7410 2-in-1/Latitude 7420 2-in-1/Latitude 7520/Latitude 9410 2-in-1/Latitude 9420 2-in-1/Latitude 9510/Latitude 9520 2-in-1/Precision 3470/Precision 3540/Precision 3541/Precision 3550/Precision 3560/Precision 3561/Precision 5550/Precision 5560/Precision 5750/Precision 5760/XPS 15 (9500)/XPS 15 (9510)/XPS 17 (9700)/XPS 17 (9710) |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 6 Month(s) |
| Cable length | 1 m |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 149300411, 149300412, 149273311, 149300413, 149314711, 149292614
Marca: CoreParts
Riferimento: 859508
Marca: HP
Marca: Asus
Marca: Asus
Marca: RAM Mounts
Riferimento: 45N0554, 45N0501, 45N0366, 45N0362
Marca: Lenovo
Marca: Asus
Riferimento: FRU5A10W86291
Marca: Lenovo
Marca: MSIT
check_circle
check_circle