| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus All In One Z Series ZN220ICUK/Asus All In One Z Series ZN220ICUT |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | All-in-One PC |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: ADP-65JH BB,04G2660031U0,04G2660047L1,04G266003162,04G266003163
Marca: ASUS
Marca: HP
Marca: Zebra
Riferimento: 45N0473, 45N0292, FRU45N0292
Marca: Lenovo
check_circle
check_circle