| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus Notebook X Series X555UQ |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 4SC19AA, 4SC19AA#ABB, 815680-002, 835888-001, 835888-001, 928429
Marca: CoreParts
Riferimento: W128117210
Marca: HP
Marca: Teltonika Networks
Riferimento: 00HM663, FRU00HM661, 00HM661
Marca: Lenovo
Riferimento: 0A001-00041500 , 0A001-00442600, 0A001-00447500
Marca: ASUS
Marca: RAM Mounts
check_circle
check_circle