| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus Notebook F Series F82Q |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 0A001-00344500, 0A001-00232500
Marca: Asus
Marca: Asus
Riferimento: 45N0495
Marca: Lenovo
Marca: Asus
Marca: D-Link
Marca: Asus
Marca: Asus
check_circle
check_circle