| Product colour | Black |
| Detachable power connectors | Yes |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output current | 3.42 A |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Cables included | AC |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Asus
Marca: AMG
Marca: Ubiquiti
Marca: HP
Riferimento: 5A10K78753, 5A10K78751, FRU5A10K78752
Marca: Lenovo
check_circle
check_circle