| Easy to install | Yes |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Certification | CB/CCC/CE/TUV Mark C/UL/ETL/cTUV/US/NRTL PSE/NOM/BSMI/CU(EAC) GS/Serbia (safety & EMC) Ukraine (Derzh)/SII SABS/NRCS/ISC/UZBEK INSM/PSB/SIRIM/ST SONCAP/KUCAS Australia safety(ANZ) KC/BIS/MCINET |
| Compatibility | Legion |
| Input current | 4.5 A |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum input power | 300 W |
| Power current type | DC-to-AC |
| Power supply type | Indoor/outdoor |
| Purpose | Laptop |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 80 % |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 40 °C |
| Cables included | AC/DC |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Quick installation guide | Yes |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 1 |
| Cable length | 0.18 m |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 441-11, MBXUSBC-DC0002, 450-AFLE, MBXUSBC-DC0003, 40AK0065WW, 45
Marca: CoreParts
Riferimento: 45N0478-RFB
Marca: Lenovo
Marca: Zebra
Riferimento: 741427-001, 646293, 99008233
Marca: HP
Marca: HP
Marca: Lenovo
Riferimento: 0DELL-Y4M8K
Marca: Dell Wyse
Riferimento: 814031
Marca: HP
check_circle
check_circle