MSC156F30-212G
  • MSC156F30-212G
MSC156F30-212G - LP156WFB_SP__V1_, NV156FHM-N45, LP156WFB _SP__V1_, LP156WFB-SPV1
CoreParts
15,6" LCD FHD Glossy 1920x1080 -350.66×216.25×3.2mm w/o metal &bracket LED Screen, 30pins Bottom Right