W32IAD7T-GPA3
  • W32IAD7T-GPA3
W32IAD7T-GPA3
Winmate
TTC
Livraison dans quelques jours
Quantité
Sera commandé pour vous
Description
This Item:
1920x1080
CPU: Intel Core i7-12700TE (up to 4.6GHz)
RAM: 8+8GB
m.2 SSD: 512GB
With P-Cap touch
IP65 at front
Built-in WiFi & BT
OS: Windows 11 IoT Enterprise LTSC
_______________________________________________
Winmate Edge AI Panel PC Series delivers high­performance computing and
advanced AI capabilities, designed for demanding applications in factory
automation, AIoT, and professional visualization. Available in sizes from 19" to 32",
these PCs feature Intel® 12th/14th Gen processors, NVIDIA RTX™ A2000/T1000
GPUs, and up to 64GB DDR5 RAM. With multi­touch P­CAP screens, dual 2.5
Gigabit LAN for fast connectivity, and dual display support via HDMI and DP, this
series ensures seamless data processing and visualization. Built with durability
and efficiency, it’s ideal for AI­driven workflows and real­time data analysis.
GENERIC KEY FEATURES
32”, 1920 x 1080 resolution with P-CAP touchscreen
Supports Intel® 12/14th generation Alder Lake­S/Raptor Lake S processor
Supports single NVIDIA RTX™A2000 / T1000 GPU
Supports Intel® vPro
Up to 2 x 262­pin SO­DIMM DDR5 4800MHz up to 64GB(32GB per Slot)
2 x Intel 2.5 Gigabit LAN, 4 x USB3.2 Gen 2x1
Supports Two display, 1 x HDMI 2.0, 1 x DP 1.4a
90 ~ 264 VAC Power Input with 3 Pin AC Plug