EP-54V-150W-AC
  • EP-54V-150W-AC
EP-54V-150W-AC
Ubiquiti
EdgePower, 54v, 150W, AC EP-54V-150W-AC, Power supply, Black, CE, FCC, IC, 150 W, 110 - 240 V, 0 - 40 °C