FOLZH10-005M-SCLC-RD
  • FOLZH10-005M-SCLC-RD
FOLZH10-005M-SCLC-RD
Black Box
10 GIG MM FO PATCH CABLE DUPLX, LSZH, RD, SCLC FOLZH10-005M-SCLC-RD, 5 m, OM3, SC, LC
TTC
Livraison dans quelques jours
Quantité
Sera commandé pour vous
Détails du produit
Neuf
Références spécifiques
MPN
FOLZH10-005M-SCLC-RD
16 autres produits dans la même catégorie :
Marque: Bachmann
Cold connector outlet Type 790 70°C 915.973, C13, Grey, 250 V, 10 A
Détails 915.973
Sera commandé pour vous
JPM610A-R9
Marque: Black Box
JPM610A-R9
GIGATRUE CAT6 PATCH PANEL - 1U, UNSHIELDED, 24-PORT
Détails JPM610A-R9
Référence: PACK MICRO 2WEX
Marque: Poly
Expansion Microphone Kit/Only SoundStation2W (Expandable) /Includes 2x Expansion microphones and 2x 3m expansion mic cables
Détails 2200-07840-101
Marque: Bachmann
step-intermediate switch 924.062, Foot switch, 1P, 250 V, 660 mm, 660 mm
LES1516A-9MT
Marque: Black Box
LES1516A-9MT
CONSOLE SERVER ADAPTER RJ45 TO DB9M DUMB TERM
Détails LES1516A-9MT
2xDUE lids white 929.102, AC, White, Plastic, 45 mm, 2 pc(s)
cord-intermediate switch
VFM-W2X2V2
Référence: W128277535
Marque: Vision
VFM-W2X2V2
Tv Mount 106.7 Cm (42") Black