This Item:Elo 15-inch I-Series 3 with Intel Touchscreen Computer, 4:3 display, No OS, Core i7, 16GB RAM, 256GB SSD, Projected Capacitive 10-touch, Zero-Bezel, Antiglare, Wi-Fi, Ethernet, Bluetooth 5.2, with Stand, Black, Worldwide
____________________________________________
Purpose-built for point of sale, the E-Series 3 offers a 15.6-inch touchscreen display, powerful Intel processor and integrated connectivity for all the peripherals you need. From cash drawers and printers to barcode scanners and payment devices - there is connectivity to cover it all.
Enhanced connectivity for all your accessories1x USB-C full function
1x Gigabit LAN
2x USB 3.0
2x USB 2.0
2x Micro-USB 2.0 Edge Connect
1x 12V/24V Cash Drawer
2x RJ45 Serial
1x Audio Port
What's in the BoxE-Series 3
North America Power Cord
EU Power Cord
Power Adapter – 90W
Series Port Cable RJ-45 to DB-9
Quick Installation Guide (QIG)
Cable tie
Spécifications
Audio
| Haut-parleurs intégrés | Oui |
| Nombre de haut-parleurs | 2 |
| Puissance évaluée de RMS | 4 W |
Caractéristiques
| Couleur du produit | Noir |
| Montage VESA | Oui |
| Prise en charge du système d'exploitation Windows | Windows 11 |
| Temps moyen entre pannes | 50000 h |
Conditions environnementales
| Humidité relative de fonctionnement (H-H) | 20 - 80 % |
| Taux d'humidité relative (stockage) | 5 - 95 % |
| Température d'opération | 0 - 35 °C |
| Température hors fonctionnement | -20 - 60 °C |
Connectivité
| Connectivité optionnelle | Bluetooth/LAN sans fil |
Écran
| Angle de vision horizontal | 178 ° |
| Angle de vision vertical | 178 ° |
| Écran tactile | Oui |
| Format d'image | 16:9 |
| Luminosité de l'écran | 200 cd/m² |
| Nombre de couleurs | 262144 couleurs |
| Résolution de l'écran | 1920 x 1080 pixels |
| Taille de l'écran | 15,6 " |
| Taux de contraste | 500:1 |
| Temps de réponse | 25 ms |
| Type d'écran | LED |
| Type d'écran tactile | Capacité |
| Type de panneau | TFT-LCD |
Mémoire
Processeur
| Fabricant de processeur | Intel |
| Fréquence de base du processeur | 3,6 GHz |
| Mémoire cache du processeur | 6 Mo |
Puissance
| Type de source d'alimentation | Secteur |
Support de stockage
| Capacité totale de stockage | 128 Go |
| Supports de stockage | SSD |
Vendor information
| Brand Name | Elo Touch Solutions |
| Warranty | 3 |