Get two tools in one. This foldable 2‑in‑1 Selfie Stick functions as an invisible selfie stick when extended and a sturdy tripod when its legs are deployed. It folds down to just 16.6 cm for portability and extends to 58.5 cm to capture sweeping views. A protective cover and lens cap sleeve are included to keep the pole and your camera safe.
Carbon‑fibre pole extends to 58.5 cm and collapses to 16.6 cm
Invisible in 360 ° shots when fully extended
Integrated tripod legs for hands‑free shooting
Includes protective cover and lens cap sleeve
What’s in the boxFoldable 2‑in‑1 Selfie Stick
Protective cover
Lens cap sleeve
- Carbon‑fibre pole extends to 58.5 cm and collapses to 16.6 cm
- Invisible in 360 ° shots when fully extended
- Integrated tripod legs for hands‑free shooting
- Includes protective cover and lens cap sleeve
Spécifications
Caractéristiques
| Capacité de charge maximale | 300 kg |
| Compatibilité | X4, X5 |
| Compatibilité de marque | Insta360 |
| Convient pour | Camera |
| Couleur du produit | Noir |
| Matériel | Plastique |
| Nombre de sections | 5 |
| Téléscopique | Oui |
Contenu de l'emballage
| Manuel d'utilisation | Oui |
| Quantité | 1 |
Poids et dimensions
| Longueur (max) | 5850 cm |
| Longueur pliée | 1660 cm |
Vendor information
| Brand Name | Insta360 |
| Warranty | 1 |