CoreParts MBXVAC-BA0044, Battery, Robot vacuum, Green, Nickel-Metal Hydride (NiMH), 2000 mAh, 12 V
| Product type | Battery |
| Suitable for vacuum cleaner type | Robot vacuum |
| Product color | Green |
| Battery technology | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Battery capacity | 2000 mAh |
| Battery voltage | 12 V |
| Battery capacity | 24 Wh |
| Compatibility | Deebot D520, Deebot D526, T3, T5 |
| Certification | CE |
| Width | 2.63" (66.7 mm) |
| Depth | 0.902" (22.9 mm) |
| Height | 6.85" (174 mm) |
| Weight | 15.5 oz (440 g) |
| Package width | 6.42" (163 mm) |
| Package depth | 1.57" (40 mm) |
| Package height | 10.2" (260 mm) |
| Package weight | 21.2 oz (600 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 520102
Brand: CoreParts
Reference: 4446040, BC674
Brand: CoreParts
Reference: DJ96-00142A, DJ96-00142B
Brand: CoreParts
Reference: XBT1106N
Brand: CoreParts
Reference: VAC-V1930, X1725QN
Brand: CoreParts
Reference: TYP75
Brand: CoreParts
Reference: 4ICR19_65
Brand: CoreParts
Reference: S10-LI-144-5200
Brand: CoreParts
Reference: 4408927, GPRHC152M073
Brand: CoreParts
Reference: XB1945W
Brand: CoreParts
Reference: 205794-01_04, 965874-02
Brand: CoreParts
Reference: 12SC3000S1P
Brand: CoreParts
Reference: 205-0001, 945-0005, 945-0006, 945-0024, XV-11, XV-12, XV-14, XV-
Brand: CoreParts
Brand: CoreParts
CoreParts MBXVAC-BA0044, Battery, Robot vacuum, Green, Nickel-Metal Hydride (NiMH), 2000 mAh, 12 V
check_circle
check_circle