Reference: 110900
Brand: Brady
| Capacity | 128 GB |
| USB version | 2.0 |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Mac compatibility | Yes |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.4 Tiger |
| Form factor | Slide |
| Product color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| PIN-secured access | No |
| Password protection | No |
| Width | 0.827" (21 mm) |
| Depth | 2.3" (58.5 mm) |
| Height | 0.433" (11 mm) |
| Weight | 0.282 oz (8 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
Data sheet
Specific References
Reference: W128851906
Brand: Sandisk
Reference: W128258863
Brand: Sandisk
Brand: ADATA
Brand: Sandisk
Reference: SDDD3-064G-G46
Brand: Sandisk
Reference: SDCZ48-032G-U46B
Brand: Sandisk
Reference: W129177035
Brand: Sandisk
Reference: W128924258
Brand: Sandisk
Verbatim 49328, 128 GB, 2.0, Slide, 0.282 oz (8 g), Black
check_circle
check_circle