| USB version | USB 2.0 |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black, Yellow |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Maximum data transfer rate | 480 Mbit/s |
| Maximum data transfer rate | 0.48 Gbit/s |
| Cable color | Black |
| Compatible products | Zebra ZQ510, ZQ520 |
| Input voltage | 5 V |
| Output voltage | 5 V |
| Cable length | 144.1" (3.66 m) |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
Data sheet
Specific References
Brand: Honeywell
Reference: 33-A307RS0000004
Brand: CipherLab
Brand: RAM Mounts
Reference: 236-209-00116-236-209-001
Brand: Honeywell
Brand: Zebra
Zebra P1063406-146, 144.1" (3.66 m), USB A, USB 2.0, 0.48 Gbit/s, Black, Yellow
check_circle
check_circle