W24ITWS-MHA2-EX
  • W24ITWS-MHA2-EX
W24ITWS-MHA2-EX
Winmate
23.8" Intel® CoreT i5­1135G7 HMI Panel PC
CHF3,030.3
Tax included
CHF2,803.2 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
EAN13
MPN
W24ITWS-MHA2-EX
16 other products in the same category:
W10L100-GCH2OD/GS
Brand: Winmate
W10L100-GCH2OD/GS
10.1" PCAP Touch Chassis Display, 1280x800, 1000nits, VGA+HDMI input, AR glass, -10~60?, 24VDC PSU EU